Henna brwi

Henna brwi to bardzo popularny zabieg gdyż bieżące trendy w makijażu dość mocno stawiają na podkreślenie brwi. Nie zawsze jednak mamy czas by w codziennym makijażu poświęcić im czas. Dobrym rozwiązaniem jest nałożenie henny. Zabieg pozwala na podkreślenie brwi, a jego efekty utrzymują się nawet do miesiąca.

Wykonanie henny u kosmetyczki to niedrogi zabieg, nie wymaga też wiele czasu. Często wykonywana jest henna brwi i rzęs podczas jednej wizyty w gabinecie bądź połączenie regulacja i henna.

Dobrze jest udać się na zabieg do kosmetyczki, ponieważ nieprawidłowo wykonana henna będzie widoczna na naszej twarzy przez długi czas. Profesjonalistka natomiast dobierze odpowiedni kolor – henna dla blondynek wymaga trochę innego wykonania niż ta dla brunetek. Można też zastosować hennę czarną lub brązową. Ważny jest także odpowiedni czas trzymania henny na brwiach, będzie to miało wpływ na intensywność koloru. Nie bez znaczenia jest też sama henna, która źle wybrana może uczulać. Prawidłowo wykonana henna pozwala nam cieszyć się pięknymi brwiami i zaoszczędzić sporo czasu na ich codziennej stylizacji.