Henna pudrowa brwi

Brwi odgrywają ważną rolę dla kobiecej urody. Niezaprzeczalnie profesjonalnie wykonana stylizacja dodaje uroku, wpływa na rysy twarzy i odbiór przez otoczenie. Nowością w koloryzacji jest henna pudrowa, która szybko zyskuje zwolenniczki wśród bywalczyń gabinetów kosmetycznych.

Najczęściej zaleca się połączenie takiej henny z geometrią brwi – dopasowanie kształtu, wyregulowanie i koloryzacja dadzą najlepszy całościowy efekt i odmienią wygląd twarzy, poprzez podkreślenie jej naturalnych rysów. Podstawową i najbardziej cenioną przez Klientki salonów kosmetycznych zaletą henny do brwi pudrowej jest jej naturalność. W składzie tej henny znajdziemy witaminę E, która je odżywi oraz witaminę C, zapobiegającą siwieniu włosów. Są tam również indygo, amla, minerały czy przeciwutleniacze. Co ważne, do jej przygotowanie nie używa się wody utlenionej. Dzięki tak naturalnemu składowi brow henna może być wykonywana również u kobiet w ciąży.

Henna pudrowa – podkreśl naturalne piękno

Pudrowa stylizacja brwi to szeroka gama kolorów, które można ze sobą mieszać, co pozwala idealnie dobrać kolor do karnacji, oraz uzyskać ciepły, bądź chłodny ton w zależności od potrzeb Klientki. Jest to więc rozwiązanie dla blondynek, brunetek, rudych. Dzięki koloryzacji henną do brwi pudrową zyskujemy indywidualnie dopasowany odcień, który najlepiej podkreśli naszą urodę. Henna pudrowa zapewni nam trwały efekt (utrzymuje się na brwiach nawet do 6 tygodni, na skórze do 2) oraz odżywione, zdrowe i pełne blasku brwi.

Pudrowa henna po wykonaniu, jeszcze przez ok. 24 godziny pracuje na naszej skórze. Dlatego nie zaleca się stosowania bezpośrednio po zabiegu preparatów do demakijażu, szamponów, wizyt na basenie czy w saunie. Wskazane jest unikanie promieniowania UV i pocierania miejsc pozabiegowych. Wykonanie henny pudrowej krok po kroku to procedura zajmująca niecałą godzinę.

Henna pudrowa Warszawa Bielany – sprawdź naszą ofertę!