Wosk brwi

Regulacja brwi woskiem to bardzo popularny sposób na pozbycie się niechcianych włosków. Choć istnieją bardziej tradycyjne metody np. regulacja brwi pęsetą, to wosk jest wybierany najczęściej. Pozwala bowiem usunąć włoski niewidoczne gołym okiem tzw. meszek.

Podczas regulacji brwi woskiem usuwane są włoski spod i znad łuku brwiowego. Wosk do regulacji brwi to także sposób, by cieszyć się ładnym kształtem brwi nawet do czterech tygodni.

Regulacja brwi woskiem powinna być wykonana w gabinecie kosmetycznym, pomimo że wydaje się dość prostym zabiegiem. Przede wszystkim profesjonalnie wykonany zabieg daje gwarancję bezpieczeństwa. Regulacja woskiem, jak każda inna regulacja brwi musi być wykonana równo, często zdarza się, że regulacja w domu kończy się nieestetycznym i nierównomiernym kształtem brwi, co nie łatwo jest naprawić. Jeśli chcesz mieć regularny i modny kształt brwi – lepiej nie eksperymentuj i udaj się do sprawdzonego salonu kosmetycznego. Zabieg nie jest kosztowny, a efekty utrzymują się długo.