Manicure żelowy na naturalnej płytce

Paznokcie żelowe dają wiele możliwości. Taki manicure można wykonać na naturalnej płytce paznokcia, na formie, mogą to być też tipsy żelowe. Żel na paznokcie gwarantuje trwałe efekty i zapewnia mocne paznokcie. Nawet na kilka tygodni. Jest to dobra opcja przede wszystkim dla kobiet, które nie mają czasu na regularne dbanie o paznokcie. Wykonując taki zabieg, możesz nie martwić się też o stan swoich paznokci, gdyż będą nie tylko ładne, ale i wzmocnione.

 Żelowy manicure na naturalnej płytce jest najprostszą formą tego rodzaju manicure’u. Powinny się na niego zdecydować panie, które zadowolone są z długości swoich paznokci i nie chcą ich przedłużać, lub z różnych względów nie chcą posiadać długich paznokci. Długie paznokcie, choć niezwykle elegancko się prezentują, nie są dla każdego.

Żelowe paznokcie wyglądają subtelnie i dają naturalny efekt. Główną ich zaletą jest jednak możliwość wykonania najróżniejszych zdobień. Paznokcie żelowe wzory to temat, który ogranicza jedynie wyobraźnia. Chcesz mieć paznokcie ombre, a może french żelowy? Nie ma problemu, możesz wybrać dowolne wzory na paznokcie, dodatkowo  żelowy manicure pozwala modelować kształt paznokcia, a więc i tutaj pozostaje wybór np. paznokcie migdałki. Zrobienie manicure’u żelowego nie należy do najłatwiejszych, jego wykonanie najlepiej powierzyć profesjonalistom np. w gabinecie kosmetycznym.