Kosmetyka twarzy

kosmetyka twarzy Mag Nails Art

Kosmetyka twarzy to zestaw zabiegów, których zadaniem jest oczyszczanie, regeneracja oraz kompleksowa pielęgnacja twarzy. Wśród nich znajdują się między innymi zabiegi redukujące zmarszczki, usuwające przebarwienia oraz odżywiające skórę twarzy. Dzięki kosmetyce możemy przywrócić skórze naszej twarzy dawny blask oraz odpowiednie nawilżenie. Zabiegi kosmetyczne działają także profilaktycznie – za ich pomocą możemy zapobiec powstawaniu zmarszczek, zanim na naszej twarzy pojawią się pierwsze oznaki wiotczenia skóry i zapewnić jej odpowiednią jędrność nawet w dojrzałym wieku.

Zabiegi kosmetyki twarzy to idealne rozwiązanie dla wszystkich borykających się z wszelkimi niedoskonałościami widocznymi na twarzy. Są one przeznaczone zarówno dla osób z problemami skórnymi wieku młodzieńczego, jak i dojrzałego. Pozwalają uporać się z defektami takimi jak trądzik czy łojotok, zaczerwienienia oraz tzw. „pajączki”. Dodatkowo pomagają one uporać się z głębokimi zmarszczkami a także pierwszymi oznakami procesów starzenia się.

Zabiegi na twarz – pielęgnacja i odżywienie

Kompleksowe leczenie oraz pielęgnacja skóry twarzy poprzez zabiegi kosmetyczne pozwalają na pozbycie się uciążliwych defektów skórnych, które są źródłem licznych kompleksów. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii medycyny estetycznej, zabiegi te nie są inwazyjne, bardzo często bezbolesne, a ponadto odznaczają się one bardzo wysoką skutecznością. Zabiegi kosmetyczne na zmarszczki są doskonałą alternatywą dla chirurgicznych zabiegów odmładzających twarz, które wymagają użycia skalpela. Pomagają one nie tylko przywrócić napięcie skórze i usunąć niechciane  zmarszczki, ale także poprawić owal twarzy.

Wśród zabiegów kosmetyki twarzy, które pozwalają na regenerację i kompleksową odnowę skóry znajdują się między innymi:

  • mikrodermabrazja, (pozwalająca na oczyszczenie oraz wygładzenie skóry twarzy, rozjaśnienie przebarwień oraz zredukowanie innych niedoskonałości),
  • peelingi kawitacyjne (kompleksowo oczyszczające twarz), a także zabiegi kwasami (wspomagające leczenie trądziku i skóry łojotokowej).

Wśród zabiegów na twarz oferujemy również sonoferezę oraz relaksujący masaż twarzy.

Dzięki szeregowi zabiegów kosmetycznych na twarz, bez odwoływania się do inwazyjnych metod chirurgicznych, możemy pozbyć się niemal każdej niedoskonałości i sprawić, że nawet problematyczna skóra odzyska swój naturalny blask i młodzieńczy wygląd. Chcąc zaproponować naszym Klientkom jak najlepszą pielęgnację, którą będą mogły wykonać w jednym miejscu, wprowadziliśmy nowe usługi, które na pewno przypadną Wam do gustu.