Peeling kawitacyjny

peeling kawitacyjny Mag Nails Art

Peeling kawitacyjny to zabieg, który oparty jest na działaniu ultradźwięków.  Jego zadaniem jest kompleksowa poprawa kondycji cery oraz głębokie oczyszczenie skóry twarzy z wszelkich toksyn. Dzięki temu zabiegowi oczyszczającemu na twarz pozbędziemy się zrogowaciałego naskórka oraz wszelkich zanieczyszczeń i bakterii z powierzchni cery. Działanie peelingu kawitacyjnego oparte jest na wykorzystaniu szybkich zmian ciśnienia, którymi oddziałuje się na powierzchnię skóry. Ultradźwięki stosowane do wykonania zabiegu pozwalają zlikwidować zrogowaciały naskórek. Z ich pomocą, w głąb skóry dostarczane są także aktywne substancje, które pozwalają kompleksowo ją odżywić.

Peeling ultradźwiękami poza oczyszczaniem twarzy pozwala ją zregenerować i wygładzić. Dzięki temu może być on wykorzystywany do usuwania estetycznych niedoskonałości takich jak zaskórniki czy wągry. Dodatkowo poprawia krążenie krwi oraz pobudza aktywność komórkową. Jego działanie pozwala przywrócić skórze młody wygląd i naturalny blask, likwidując widoczne oznaki jej zmęczenia.

Oczyszczający peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny polecany jest zarówno dla skóry trądzikowej, tłustej, jak i przesuszonej z widocznymi zmarszczkami. Można go stosować również u pacjentów ze skórą wrażliwą i naczynkową. Pozwala on przede wszystkim pozbyć się nadmiaru wydzielanego sebum, wygładza skórę oraz dogłębnie ją regeneruje. Doskonale sprawdza się w walce z trądzikiem oraz przebarwieniami, wyrównując koloryt skóry i rozświetlając ją.

Peeling kawitacyjny bardzo często stosowany jest jako zabieg oczyszczający twarz przed zabiegami medycyny estetycznej. Nie wymaga on okresu rekonwalescencji, jest bezinwazyjny. Stosować go mogą nawet osoby z wrażliwą cerą, a także z niskim progiem bólu, ponieważ zabieg ten jest bezbolesny. Zazwyczaj, aby osiągnąć całkowity oraz długotrwały efekt peelingu kawitacyjnego, wykonuje się całą serię takich zabiegów, których liczba zależna jest od stanu zmian na skórze.