Laserowe usuwanie owłosienia – SHR

laserowe usuwanie owłosienia MagNailsArt

Usuwanie owłosienia może być wykonywane różnymi metodami. Najbardziej klasyczne to oczywiście golenie włosków lub ich usuwanie za pomocą plastrów z woskiem. Golenie wiąże się jednakże z powstawaniem podrażnień i charakterystycznymi zaczerwienieniami oraz krótkotrwałym efektem. Plastry z kolei kojarzą się nam najczęściej z bolesnym wyrywanie włosków. Idealną alternatywą dla domowych metod pozbywania się owłosienia jest depilacja laserowa. Cieszy się ona coraz większą popularnością nie tylko wśród Pań, korzystają z niej również coraz chętniej mężczyźni. Laserowe usuwanie owłosienia to najlepszy wybór na pozbycie się zbędnych włosków z każdego miejsca. W naszym gabinecie oferujemy depilację SHR na różne części ciała: pachy, nogi (usuwanie owłosienia z połowy, bądź całych nóg), depilacje bikini (w tym epilację brazylijską i hollywood). Metoda SHR sprawdza się również idealnie w epilacji twarzy np. na wąsik lub monobrew.

Depilacja SHR – nowoczesne i skuteczne rozwiązanie na trwałe usuwanie owłosienia

Laserowe usuwanie owłosienia (epilacja laserowa SHR)  to bardzo bezpieczna metoda usuwania włosków dzięki temu, że pomiędzy impulsami docierającymi do włosków (do cebulki włosowej) mają miejsce przerwy. Pozwala to na oddanie przez skórę części energii. Dzięki temu nie dochodzi do poparzeń, tkanki nie przegrzewają się. Wiązka promieni o różnej długości fali emitowana przez urządzenie pozwala docierać na różne głębokości skóry. Stopniowo podgrzewane mieszki włosowe dzięki kumulacji impulsów ulegają uszkodzeniu, ale nie dochodzi do zbyt mocnego podgrzania skóry. Zapewnia to bezpieczeństwo i komfort zabiegu. Depilacja SHR wykorzystuje technologię IPL, to nowoczesne odkrycie w dziedzinie fotodepilacji. Zabieg jest skuteczny zarówno na ciemne, jak i jasne owłosienie, stosuje się go do różnych fototypów skóry, co jest dobrą wiadomością dla blondynek, które często nie mogły skorzystać z laserowego usuwania owłosienia. Przy ich włoskach okazywało się ono nieskuteczne.

Pozbądź się owłosienia z twarzy i ciała na stałe i zapomnij o ciągłym goleniu. Wypróbuj depilację SHR na ciało lub twarz – gładka skóra jest w zasięgu ręki!