Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy to makijaż na specjalne okazje. Wykonujemy go, wybierając się na przyjęcie lub imprezę dlatego musi być przede wszystkim trwały. Makijaż na imprezę rządzi się swoimi prawami i nie musi być, wręcz nie powinien być tak zachowawczy, jak makijaż dzienny. Można wykorzystać nasycone barwy, błysk, zafundować sobie makijaż smoky eyes czy nawet złoty makijaż.

Najważniejsze przy tym jest to, by odpowiednio dobrać makijaż do swojego typu urody. Makijaż dla blondynek będzie bowiem inny niż dla brunetek. Profesjonalna wizażystka nie tylko wykona makijaż wieczorowy krok po kroku, ale dopasuje go do Ciebie, na podstawie analizy kolorystycznej dobierze odpowiednie kolory, uwzględni aktualne trendy na makijaż wieczorowy 2019.

Profesjonalne kosmetyki do makijażu używane w salonach kosmetycznych nie tylko wpłyną na jakość makijażu, ale perfekcyjny makijaż utrzyma się nawet całą noc, a Ty  nie będziesz musiała się nim martwić podczas zabawy. Dodatkowo modny makijaż doda Ci pewności siebie i będzie przyciągał uwagę.