Zdobienia paznokci

zdobienie paznokci stylizacje Mag Nails art

Zdobienia paznokci to dziś bardzo popularny sposób na urozmaicenie ich wyglądu. Nie wystarczy już mieć zadbanych i elegancko pomalowanych paznokci, to za mało, by wzbudzić zainteresowanie. Zdobienia na paznokciach to coś, o czym nie jedna kobieta marzy, a nie wiele potrafi samodzielnie wykonać. Aby zyskać fascynujące i budzące podziw zdobienia warto skorzystać z usług stylistki paznokci, która wykona je dla nas.

Wbrew pozorom stylizacja paznokci i wykonywanie wzorów nie jest proste i wymaga wiele wprawy, by efekty były zadowalające. Dlatego w Mag Nails Art śledzimy bieżące trendy i wciąż doskonalimy technikę zdobienia paznokci. Uczestnicząc w licznych szkoleniach, poznajemy nie tylko metody, ale również inspirujemy się, by wyczarować na Waszych paznokciach wzory zapierające dech w piersiach. Dbamy o najmniejsze szczegóły i tworzymy indywidualne ozdoby. Zdobienie artystyczne paznokci jest naszą pasją.

Do najchętniej wybieranych zdobień paznokci należą:

  • one stroke,
  • flotistic,
  • air flowers,
  • akwarela,
  • zdobienia hybrydowe.

Paznokcie zdobienia – indywidualne zdobienie nie tylko na dłonie

Każda technika wymaga zastosowania innych narzędzi i może być dobrana w zależności od oczekiwań Klientek. Możliwe jest wykonanie wzorów na płytce paznokci u rąk oraz zdobienie paznokci u nóg. Zdobienia najczęściej dostosowane są do ulubionej kolorystyki, aktualnych trendów, pory roku. Wśród dekoracji sezonowych królują zdobienia paznokci na święta, na jesień czy sylwestra. Takie zdobienia paznokci to bardzo miły akcent, dlatego Panie prześcigają się w oryginalnych pomysłach na wygląd swoich dłoni.

Mieniące się kolorami tęczy, stonowane i eleganckie, delikatne lub szalone i przyciągające wzrok – możesz mieć zdobienia, jakich zapragniesz. Ręcznie malowane wzory to gwarancja indywidualnej kreacji. Wzory wykonujemy na zwykłym lakierze, hybrydzie lub żelu – dobierzemy odpowiednią metodę. Profesjonalny manicure i kreatywne zdobienia paznokci to coś, na co zasługuje każda kobieta!

Paznokcie zdobienia – więcej inspiracji możesz znaleźć w naszej galerii.